We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Officejet Enterprise 500-Sheet Input Tray
SKU
B5L07A
£178.20
£148.50
In stock
0 available
SKU: B5L07A
EAN: 0888182313329
HP Officejet Enterprise 500-Sheet Input TrayHP Officejet Enterprise 500-Sheet Input Tray
Category: Trays & Feeders
| SKU | B5L07A |
|---|---|
| EAN | 0888182313329 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
Support the productivity of individuals and small work groups and tackle high-volume printing with paper input tray accessories from HP.
| Features | |
|---|---|
| Maximum input capacity | 500 sheets |
| Media formats | |
| Media types supported | Plain paper |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 5.1 kg |
| Package width | 575 mm |
| Package depth | 219 mm |
| Package height | 457 mm |
| Package weight | 6.56 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 575 mm |
| Package depth | 219 mm |
| Package height | 457 mm |
| Package weight | 6.56 kg |
| Paper handling | |
| Maximum input capacity | 500 sheets |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Officejet Enterprise 500-Sheet Inpu...
£178.20
£148.50
|
Popular
HP Input Tray Cassette Paper tray 500...
£149.90
£124.92
|
Bestseller
Epson SIDM Paper Roll Holder for LX-30...
£156.72
£130.60
|
Epson 2-3 Zoll Dual tension Spindel
£219.96
£183.30
|
Recommended
Lexmark 40C2100 tray/feeder Multi-Purp...
£265.06
£220.88
|
Hot Product
KYOCERA PF-1100 Paper tray 250 sheets
£237.46
£197.88
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
B5L07A
|
Q3931-67918
|
C12C811141
|
C12C811231
|
40C2100
|
1203RA0UN0
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
Epson
|
Epson
|
Lexmark
|
KYOCERA
|





