We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP 740015-002 power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
740015-002
£34.92
£29.10
In stock
0 available
SKU: 740015-002
EAN: 5711783340324
AC Adapter 19.5V 2.31A 45WAC Adapter 19.5V 2.31A 45W
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 740015-002 |
| EAN | 5711783340324 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 2.31 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 45 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Output current | 2.31 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP 740015-002 power adapter/inverter I...
£34.92
£29.10
|
Recommended
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...
£40.37
£33.64
|
New
HP AC Smart pin slim power adapter (90...
£44.44
£37.03
|
ASUS 04G266004770 power adapter/invert...
£39.67
£33.06
|
Hot Product
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£33.32
£27.77
|
Popular
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£28.57
£23.81
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
740015-002
|
469632-010
|
469639-003
|
04G266004770
|
DF263
|
F7970
|
| Manufacturer |
HP
|
HP
|
HP
|
ASUS
|
DELL
|
DELL
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|





