We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Havis 367-5777 POS system accessory POS protective case Black, Transparent
SKU
367-5777
£54.43
£45.36
In stock
0 available
SKU: 367-5777
EAN: 5704174808251
Case, Black/TransparentCase, Black/Transparent
Category: POS System Accessories
| Product colour | Black,Transparent |
|---|---|
| Product type | POS protective case |
| SKU | 367-5777 |
| EAN | 5704174808251 |
| Manufacturer | Havis |
| Availability | In Stock |
FEATURES
- A mobile protect case ready to protect your device with enhanced usability features ideal in retail, hospitality and healthcare
- Provides access to all functions on the mobile payment device
- Protects device on all corners and sides, providing added protection against drops, scratches and scuffs
- Easy toolless installation
- Made in USA
- A mobile protect case ready to protect your device with enhanced usability features ideal in retail, hospitality and healthcare
- Provides access to all functions on the mobile payment device
- Protects device on all corners and sides, providing added protection against drops, scratches and scuffs
- Easy toolless installation
- Made in USA
| Features | |
|---|---|
| Product type | POS protective case |
| Product colour | Black, Transparent |
| Compatibility | A920 Pro |
| Brand compatibility | Pax |
| Weight & dimensions | |
| Width | 83.8 mm |
| Depth | 57.9 mm |
| Height | 184.9 mm |
| Weight | 72 g |
| Package width | 88.9 mm |
| Package depth | 187.3 mm |
| Package height | 60.3 mm |
| Package weight | 95 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 88.9 mm |
| Package depth | 187.3 mm |
| Package height | 60.3 mm |
| Package weight | 95 g |
| Logistics data | |
| Country of origin | United States |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Havis 367-5777 POS system accessory PO...
£54.43
£45.36
|
New
HP 700mm Cable Kit for CFD on RP9
£50.78
£42.32
|
Popular
Star Micronics PR-SK1-31 PRESENTER COM...
£78.07
£65.06
|
Bestseller
Elo Touch Solutions E644767 POS system...
£47.26
£39.38
|
Hot Product
Elo Touch Solutions E990282 POS system...
£54.20
£45.17
|
Star Micronics 37954820 POS system acc...
£45.42
£37.85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
367-5777
|
V7S63AA
|
37967560
|
E644767
|
E990282
|
37954820
|
| Manufacturer |
Havis
|
HP
|
Star Micronics
|
Elo Touch Solutions
|
Elo Touch Solutions
|
Star Micronics
|
| Product type |
POS protective case
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Bracket
|
POS Stand
|
| Material |
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Steel
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
N/A
|
Black
|
Black
|
N/A
|





