We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Fellowes Hana document holder Steel Black
SKU
8055701
£125.17
£104.31
In stock
0 available
SKU: 8055701
EAN: 0043859737000
Fellowes Hana, Steel, Black, 562 mm, 349.3 mm, 115.9 mm, 6.35 kgFellowes Hana, Steel, Black, 562 mm, 349.3 mm, 115.9 mm, 6.35 kg
Categories: document holders, Unspecified
| SKU | 8055701 |
|---|---|
| EAN | 0043859737000 |
| Manufacturer | Fellowes |
| Availability | In Stock |
Fellowes Hana. Material: Steel, Product colour: Black. Width: 562 mm, Depth: 349.3 mm, Height: 115.9 mm
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Steel |
| Harmonized System (HS) code | 83040000 |
| Features | |
| Material | Steel |
| Product colour | Black |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 349.3 mm |
| Height | 115.9 mm |
| Width | 562 mm |
| Weight | 6.35 kg |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 83040000 |
You may also be interested in
| Product |
Fellowes Hana document holder Steel Bl...
£125.17
£104.31
|
Durable 501919 document holder Plastic...
£116.41
£97.01
|
Dataflex Addit ErgoDoc document holder...
£101.09
£84.24
|
|---|---|---|---|
| SKU |
8055701
|
501919
|
49.400
|
| Manufacturer |
Fellowes
|
Durable
|
Dataflex
|


