We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson 2218423 USB cable 3.65 m USB A Black
SKU
2218423
£55.67
£46.39
In stock
0 available
SKU: 2218423
EAN: 8715946703404
PWR-USB to 1x8 PWR USB Cable 3.65 m blackPWR-USB to 1x8 PWR USB Cable 3.65 m black
Category: USB Cables
| Cable length | 3.65 m |
|---|---|
| Connector 2 | USB B |
| Connector 1 | USB A |
| SKU | 2218423 |
| EAN | 8715946703404 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | In Stock |
Epson connection cable, powered-USB, length: 3.66 m
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 | USB A |
| Cable length | 3.65 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 3.65 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB A |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Epson 2218423 USB cable 3.65 m USB A B...
£55.67
£46.39
|
StarTech.com 20m USB 2.0 Active Extens...
£83.22
£69.35
|
Recommended
StarTech.com 15m USB 2.0 Active Extens...
£65.05
£54.21
|
Bestseller
Lindy 8m USB 3.0 Active Extension Pro
£79.85
£66.54
|
Popular
StarTech.com 10m USB 2.0 Active Extens...
£56.53
£47.11
|
Hot Product
Motorola CBA-U09-C15ZAR USB cable 4.57...
£80.24
£66.87
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2218423
|
USB2AAEXT20M
|
USB2AAEXT15M
|
43158
|
USB2AAEXT10M
|
CBA-U09-C15ZAR
|
| Manufacturer |
Epson
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Lindy
|
StarTech.com
|
Zebra
|
| Connector 1 |
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
| Connector 2 |
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
N/A
|
| USB version |
N/A
|
USB 2.0
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
N/A
|



