We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Elba 100104780 writing notebook A5 90 sheets
SKU
100104780
£69.26
£57.72
In stock
0 available
SKU: 100104780
EAN: 3020120666280
Elba 100104780, Monochromatic, A5, 90 sheets, 90 g/m², Lined paperElba 100104780, Monochromatic, A5, 90 sheets, 90 g/m², Lined paper
Category: A5
| Coloration | Monochromatic |
|---|---|
| SKU | 100104780 |
| EAN | 3020120666280 |
| Manufacturer | Elba |
| Availability | In Stock |
Elba 100104780. Coloration: Monochromatic, Format: A5, Sheets quantity: 90 sheets, Media weight: 90 g/m², Paper ruling type: Lined paper
| Features | |
|---|---|
| Bookbinding type | Spiral binding |
| Coloration | Monochromatic |
| Paper ruling type | Lined paper |
| Ruled paper | Yes |
| Format | A5 |
| Sheets quantity | 90 sheets |
| Media weight | 90 g/m² |
| Technical details | |
| Bookbinding type | Spiral binding |
| Coloration | Monochromatic |
| Paper ruling type | Lined paper |
| Ruled paper | Yes |
| Format | A5 |
| Sheets quantity | 90 sheets |
| Media weight | 90 g/m² |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 148 mm |
| Height | 210 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 5 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Elba 100104780 writing notebook A5 90...
£69.26
£57.72
|
Elba Oxford writing notebook Multicolo...
£73.40
£61.17
|
Oxford 100103627 writing notebook A5 9...
£65.77
£54.81
|
Black n' Red BLACK N RED PP ELAST...
£76.79
£63.99
|
Black n' Red BLACK N RED PP RECYC...
£72.02
£60.02
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
100104780
|
100101300
|
100103627
|
100080140
|
100080221
|
| Manufacturer |
Elba
|
Elba
|
Elba
|
Black n' Red
|
Black n' Red
|



