We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Durable Varicolor desk drawer organizer Plastic, Rubber Charcoal
SKU
761258
£45.53
£37.94
In stock
0 available
SKU: 761258
EAN: 4005546702438
Storage box VARICOLOR JOB CASEStorage box VARICOLOR JOB CASE
- Innovative mobile box with secure, closable lid
- With inside compartment tray
- For the storage of small items
- For charging cables of tablet PCs and smartphones, plugs, laser pointers, pens, post-it labels, marker pens and SD cards
- Mobile use at the workplace and while travelling
Category: desk drawer organizers
| SKU | 761258 |
|---|---|
| EAN | 4005546702438 |
| Manufacturer | Durable |
| Availability | In Stock |
Innovative mobile box for maximum flexibility. Ergonomical and functional. Suitable for use at the workplace and for transport. With compartment tray inside. For storing small utensils such as charging cables for tablet PCs and Smartphones, plugs, laser pointers, pens, post its, text markers, SD cards, etc. Slip-proof through rubber pads.
| Features | |
|---|---|
| Number of drawers | 2 drawer(s) |
| Material | Plastic, Rubber |
| Product colour | Charcoal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 62 mm |
| Depth | 235 mm |
| Height | 122 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Charcoal |
| Packaging content | |
| Number of drawers | 2 drawer(s) |
| Material | |
| Material | Plastic, Rubber |
You may also be interested in
| Product |
Durable Varicolor desk drawer organize...
£45.53
£37.94
|
Q-CONNECT KF21692 desk drawer organize...
£46.55
£38.79
|
|---|---|---|
| SKU |
761258
|
KF21692
|
| Manufacturer |
Durable
|
Q-CONNECT
|

