We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Durable TREND pen/pencil holder Purple, Transparent
SKU
1701235992
£4.38
£3.65
In stock
0 available
SKU: 1701235992
EAN: 4005546105857
Pen holder TRENDPen holder TREND
- Pen holder for pens, scissors, highlighters, etc.
Category: pen & pencil holders
| SKU | 1701235992 |
|---|---|
| EAN | 4005546105857 |
| Manufacturer | Durable |
| Availability | In Stock |
Stay organised and add a splash of colour to your workspace with these modern pen cups in our vibrant TREND colour scheme. The high gloss finish not only looks great but prevents the accumulation of dust and dirt. They are effortless to clean and very stable.The minimalist wave design keeps your pens in place and provides neat slots to rest them in. Bring efficiency and style to your workspace.Height: 102 mmDiameter: 80 mmQuantity: 1Made in Germany and built to last
| Features | |
|---|---|
| Number of compartments | 1 |
| Product colour | Purple, Transparent |
| Weight & dimensions | |
| Diameter | 8 cm |
| Height | 102 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Diameter | 8 cm |
| Number of compartments | 1 |
| Product colour | Purple, Transparent |
| Colour | |
| Product colour | Purple, Transparent |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
Durable TREND pen/pencil holder Purple...
£4.38
£3.65
|
Recommended
Durable TREND pen/pencil holder Black
£4.38
£3.65
|
Durable 1701235080 pen/pencil holder P...
£4.38
£3.65
|
Durable ECO pen/pencil holder Recycled...
£5.03
£4.19
|
Bestseller
Durable ECO pen/pencil holder Recycled...
£5.00
£4.17
|
Hot Product
Durable ECO pen/pencil holder Recycled...
£5.00
£4.17
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1701235992
|
1701235060
|
1701235080
|
775910
|
775901
|
775906
|
| Manufacturer |
Durable
|
Durable
|
Durable
|
Durable
|
Durable
|
Durable
|





