We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DELL CB325H HDMI cable 1.8 m HDMI Type A (Standard) Black
SKU
DELL-CB325H-BK
£12.54
£10.45
In stock
0 available
SKU: DELL-CB325H-BK
EAN: 5397184964071
HDMI 2.0 CableHDMI 2.0 Cable
Category: HDMI cables
| SKU | DELL-CB325H-BK |
|---|---|
| EAN | 5397184964071 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| HDMI Ethernet channel | Yes |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.8 m |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| HDMI version | 2.0 |
| Supported graphics resolutions | 5120 x 2880 |
| Plug and Play | Yes |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 95 g |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
DELL CB325H HDMI cable 1.8 m HDMI Type...
£12.54
£10.45
|
New
Cables Direct 99HDHS-110WHT HDMI cable...
£12.14
£10.12
|
Popular
StarTech.com 6 in HDMI Extension Cable...
£10.27
£8.56
|
Microconnect HDMI High Speed cable, 10m
£17.23
£14.36
|
Hot Product
Cables Direct 10m HDMI, M - M HDMI cab...
£10.30
£8.58
|
Bestseller
StarTech.com 5m (16.4ft) HDMI Cable -...
£14.10
£11.75
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
DELL-CB325H-BK
|
99HDHS-110WHT
|
HDMIEXTAA6IN
|
HDM191910V1.4FC
|
99HDHS-110
|
HDMM5M
|
| Manufacturer |
DELL
|
Cables Direct
|
StarTech.com
|
Microconnect
|
Cables Direct
|
StarTech.com
|
| Connector 1 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
| Connector 2 gender |
Male connector
|
Male connector
|
Female connector
|
Male connector
|
N/A
|
Male connector
|
| Connector 1 gender |
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
Male connector
|
N/A
|
Male connector
|
| Connector 2 |
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|
HDMI Type A (Standard)
|





