We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
DELL 1C4XJ power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
1C4XJ
£25.39
£21.16
In stock
0 available
SKU: 1C4XJ
EAN: 5715063064344
DELL 1C4XJ, Laptop, Indoor, 65 W, DELL, Black, 2 mDELL 1C4XJ, Laptop, Indoor, 65 W, DELL, Black, 2 m
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 1C4XJ |
|---|---|
| EAN | 5715063064344 |
| Manufacturer | DELL |
| Availability | In Stock |
DELL 1C4XJ. Purpose: Laptop, Power supply type: Indoor, Output power: 65 W. Product colour: Black. Cable length: 2 m. Quantity per pack: 1 pc(s)
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | DELL |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
| Brand compatibility | DELL |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Cable length | 2 m |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 2 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
DELL 1C4XJ power adapter/inverter Indo...
£25.39
£21.16
|
Recommended
DELL DF263 power adapter/inverter Indo...
£33.32
£27.77
|
DELL F7970 power adapter/inverter Indo...
£28.57
£23.81
|
New
HP 609936-001 power adapter/inverter I...
£38.09
£31.74
|
Hot Product
DELL N6M8J power adapter/inverter Indo...
£28.57
£23.81
|
Popular
Elo Touch Solutions E180092 power adap...
£35.84
£29.87
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
1C4XJ
|
DF263
|
F7970
|
609936-001
|
N6M8J
|
E180092
|
| Manufacturer |
DELL
|
DELL
|
DELL
|
HP
|
DELL
|
Elo Touch Solutions
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Monitor
|





