We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Datalogic 94ACC0231 tablet case 25.4 cm (10") Holster Black
SKU
94ACC0231
£107.80
£89.83
In stock
0 available
SKU: 94ACC0231
EAN:
Wearable Holster for TaskBook 10 (includes belt loop and shoulder strap)Wearable Holster for TaskBook 10 (includes belt loop and shoulder strap)
Category: Tablet Cases
| Built-in speaker(s) | No |
|---|---|
| Brand compatibility | Datalogic |
| Maximum screen size | 10 " |
| Product colour | Black |
| SKU | 94ACC0231 |
| Manufacturer | Datalogic |
| Availability | In Stock |
Holster, fits for: Taskbook (10'')
| Technical details | |
|---|---|
| Case type | Holster |
| Maximum screen size | 25.4 cm (10") |
| Brand compatibility | Datalogic |
| Compatibility | TaskBook 10 |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Product main colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Features | |
| Case type | Holster |
| Stand mode | No |
| Maximum screen size | 25.4 cm (10") |
| Brand compatibility | Datalogic |
| Compatibility | TaskBook 10 |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in battery | No |
| Product main colour | Black |
| Battery | |
| Built-in battery | No |
| Design | |
|---|---|
| Stand mode | No |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Datalogic 94ACC0231 tablet case 25.4 c...
£107.80
£89.83
|
Popular
DELL RG1220C 31.2 cm (12.3") Bump...
£101.57
£84.64
|
Recommended
RAM Mounts RAM-GDS-SKIN-SAM74-NG table...
£95.60
£79.67
|
New
Panasonic FZ-VNSS11U tablet case 17.8...
£97.74
£81.45
|
Hot Product
Belkin BBZ002UK-V1 tablet case 27.9 cm...
£112.39
£93.66
|
Bestseller
Apple Smart Folio for iPad Air 13-inch...
£100.42
£83.68
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
94ACC0231
|
460-BCRL
|
RAM-GDS-SKIN-SAM74-NG
|
FZ-VNSS11U
|
BBZ002UK-V1
|
MWK93ZM/A
|
| Manufacturer |
Datalogic
|
DELL
|
RAM Mounts
|
Panasonic
|
Belkin
|
Apple
|
| Brand compatibility |
Datalogic
|
DELL
|
Samsung
|
Panasonic
|
Apple (brand)
|
Apple (brand)
|
| Material |
N/A
|
Thermoplastic polyurethane (TPU)
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
| Case type |
Holster case
|
Bumper case
|
Sleeve case
|
Messenger case
|
Cover case
|
Folio case
|
| Product main colour |
N/A
|
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
Grey
|





