We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP8125 developer unit
SKU
MSP8125
£66.24
£55.20
In stock
0 available
SKU: MSP8125
EAN: 5711783438816
DV512K Developer KONICA MINOLTA BizhubC224/284/364/454/554DV512K Developer KONICA MINOLTA BizhubC224/284/364/454/554
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
Category: Developer Units
| SKU | MSP8125 |
|---|---|
| EAN | 5711783438816 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of toners for Printers and Copiers, from all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| Product colour | Black |
| Compatibility | KONICA MINOLTA BizhubC224/284/364/454/554 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 210 g |
| Width | 150 mm |
| Height | 8 mm |
| Depth | 150 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 220 g |
| Package width | 180 mm |
| Package height | 165 mm |
| Package depth | 67 mm |
| Technical details | |
| Brand compatibility | Konica Minolta |
| Package weight | 220 g |
| Product colour | Black |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Compatibility | KONICA MINOLTA BizhubC224/284/364/454/554 |
| Logistics data | |
| Minimum order quantity | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP8125 developer unit
£66.24
£55.20
|
Ricoh D2393061 developer unit 160000 p...
£69.04
£57.53
|
Kyocera 302LV93080/DV-3100 Developer u...
£84.11
£70.09
|
KYOCERA 302LV93082 developer unit
£87.77
£73.14
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP8125
|
D2393061
|
302LV93081
|
302LV93082
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Ricoh
|
KYOCERA
|
KYOCERA
|
| Colour |
N/A
|
N/A
|
no color
|
N/A
|
| Capacity |
N/A
|
N/A
|
125000.00
|
N/A
|
| Brand compatibility |
Konica Minolta
|
Ricoh
|
Kyocera
|
Kyocera
|



