We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Brodit 216409 holder part/accessory
SKU
216409
£25.79
£21.49
In stock
0 available
SKU: 216409
EAN: 7320282164096
Mounting plateMounting plate
Category: Holder Parts & Accessories
| Product type | Base plate |
|---|---|
| SKU | 216409 |
| EAN | 7320282164096 |
| Manufacturer | Brodit |
| Availability | In Stock |
Mounting plate for For Zebra original Power Supply (P1050667-140). This mounting plate is used together with Brodit printer mount 216405.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Base plate |
| Suitable for | Holder |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Zebra |
| Compatibility | ZQ630 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 160 mm |
| Depth | 7 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 74 g |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Brodit 216409 holder part/accessory
£25.79
£21.49
|
Hot Product
RAM Mounts Double Socket Arm
£27.72
£23.10
|
Popular
RAM Mounts Double Socket Arm
£26.64
£22.20
|
Bestseller
RAM Mounts 75x75mm VESA Plate with Ball
£34.62
£28.85
|
New
RAM Mounts Universal Double Ball Mount...
£38.20
£31.83
|
RAM Mounts Large Round Plate with Ball
£38.05
£31.71
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
216409
|
RAM-B-201U-C
|
RAM-201U-B
|
RAM-D-2461U
|
RAM-B-101U
|
RAM-D-202U
|
| Manufacturer |
Brodit
|
RAM Mounts
|
RAM Mounts
|
RAM Mounts
|
RAM Mounts
|
RAM Mounts
|
| Product type |
Base plate
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|





