We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
BIC Cristal Exact Blue Stick ballpoint pen Ultra Fine 20 pc(s)
SKU
992605
£12.34
£10.28
In stock
0 available
SKU: 992605
EAN: 3086123594166
BIC Cristal Exact, Clip, Stick ballpoint pen, Blue, 20 pc(s), Ultra FineBIC Cristal Exact, Clip, Stick ballpoint pen, Blue, 20 pc(s), Ultra Fine
Category: Blue
| Product colour | Blue |
|---|---|
| SKU | 992605 |
| EAN | 3086123594166 |
| Manufacturer | BIC |
| Availability | In Stock |
BIC Cristal Exact. Product colour: Blue, Writing colours: Blue, Type: Stick ballpoint pen. Quantity per pack: 20 pc(s), Package type: Display box
| Features | |
|---|---|
| Type | Stick ballpoint pen |
| Refillable | No |
| Clip | Yes |
| Clip material | Plastic |
| Housing shape | Hexagonal |
| Point type | Ultra Fine |
| Writing colours | Blue |
| Tip width | 0.7 mm |
| Tip material | Metal |
| Line width | 0.28 mm |
| Product colour | Blue |
| Technical details | |
| Refillable | No |
| Point type | Ultra Fine |
| Tip width | 0.7 mm |
| Tip material | Metal |
| Line width | 0.28 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Writing colours | Blue |
| Product colour | Blue |
| Packaging data | |
| Package type | Display box |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Packaging content | |
| Package type | Display box |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
BIC Cristal Exact Blue Stick ballpoint...
£12.34
£10.28
|
Bestseller
BIC Orange Fine Blue Stick ballpoint p...
£10.61
£8.84
|
Popular
BIC 837398 ballpoint pen Blue Clip-on...
£17.98
£14.98
|
Recommended
Q-CONNECT KF00679 gel pen Capped gel p...
£11.30
£9.42
|
Pilot B2P ECOBALL BALLPOINT BLU PK10
£16.74
£13.95
|
Hot Product
Q-CONNECT KF00376 ballpoint pen Blue 1...
£10.13
£8.44
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
992605
|
1199110111
|
837398
|
KF00679
|
4902505621598
|
KF00376
|
| Manufacturer |
BIC
|
BIC
|
BIC
|
Q-CONNECT
|
Pilot
|
Q-CONNECT
|





