We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Belkin WCH010VFWH mobile device charger Laptop, Smartphone, Tablet White AC Indoor
SKU
WCH010VFWH
£138.07
£115.06
In stock
0 available
SKU: WCH010VFWH
EAN: 0745883827527
Belkin WCH010VFWH, Indoor, AC, 2 m, WhiteBelkin WCH010VFWH, Indoor, AC, 2 m, White
Category: Mobile Device Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | WCH010VFWH |
| EAN | 0745883827527 |
| Manufacturer | Belkin |
| Availability | In Stock |
Belkin WCH010VFWH. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Laptop, Smartphone, Tablet, USB Type-C ports quantity: 2. Cable length: 2 m, Product colour: White
| Performance | |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Laptop, Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Design | |
| Product colour | White |
| Cable length | 2 m |
| Power | |
| Maximum power | 108 W |
| Technical details | |
| Cables included | AC |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Laptop, Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
| Ports & interfaces | |
| Cable length | 2 m |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 98.5 mm |
| Depth | 31.5 mm |
| Height | 80 mm |
| Packaging data | |
| Cables included | AC |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | AC |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
New
Belkin WCH010VFWH mobile device charge...
£138.07
£115.06
|
Hot Product
Motorola CBL-TC7X-USB1-01 mobile devic...
£141.54
£117.95
|
Recommended
Motorola PS1450 mobile device charger...
£120.56
£100.47
|
Popular
Belkin Rockstar Universal White AC Ind...
£158.70
£132.25
|
Datalogic WLC4090-WH-433 mobile device...
£203.03
£169.19
|
Bestseller
Datalogic WLC4090-BK-433 mobile device...
£203.02
£169.18
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WCH010VFWH
|
CBL-TC7X-USB1-01
|
PS1450
|
B2B139VF
|
WLC4090-WH-433
|
WLC4090-BK-433
|
| Manufacturer |
Belkin
|
Zebra
|
Zebra
|
Belkin
|
Datalogic
|
Datalogic
|
| Charger type |
Indoor
|
Indoor
|
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|





