We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Belkin WCA006vf1MWH-B5 White Indoor
SKU
WCA006VF1MWH-B5
£36.30
£30.25
In stock
0 available
SKU: WCA006VF1MWH-B5
EAN: 0745883841387
Belkin WCA006vf1MWH-B5, Indoor, AC, 1 m, WhiteBelkin WCA006vf1MWH-B5, Indoor, AC, 1 m, White
Category: Mobile Device Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | WCA006VF1MWH-B5 |
| EAN | 0745883841387 |
| Manufacturer | Belkin |
| Availability | In Stock |
Belkin WCA006vf1MWH-B5. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Smartphone, USB Type-C ports quantity: 1, Fast charging, Power protection features: Over voltage, Under voltage. Cable length: 1 m, Product colour: White
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Power source type | AC |
| Power protection features | Over voltage, Under voltage |
| Compatibility | iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.1 |
| Programmable power supply (PPS) | Yes |
| Design | |
| Product colour | White |
| Cable length | 1 m |
| Power | |
| Maximum power | 20 W |
| Technical details | |
| Cables included | USB Type-C to Lightning |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone |
| Power source type | AC |
| Power protection features | Over voltage, Under voltage |
| Compatibility | iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max |
| AC adapter included | Yes |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Packaging data | |
| Cables included | USB Type-C to Lightning |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Cables included | USB Type-C to Lightning |
| AC adapter included | Yes |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Other features | |
| Compatibility | iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro Max |
| AC adapter included | Yes |
You may also be interested in
| Product |
New
Belkin WCA006vf1MWH-B5 White Indoor
£36.30
£30.25
|
Hot Product
Avaya 700466253 mobile device charger...
£39.67
£33.06
|
Recommended
Star Micronics 39569360 mobile device...
£40.39
£33.66
|
Bestseller
Lenovo 4X20M26256 mobile device charge...
£39.67
£33.06
|
Socket Mobile DuraCase Charging Adapter
£44.46
£37.05
|
Popular
Zebra 3PTY-PCLIP-945082 mobile device...
£43.38
£36.15
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WCA006VF1MWH-B5
|
700466253
|
39569360
|
4X20M26256
|
AC4113-1762
|
3PTY-PCLIP-945082
|
| Manufacturer |
Belkin
|
Avaya
|
Star Micronics
|
Lenovo
|
Socket Mobile
|
Zebra
|
| Charger type |
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|
Indoor
|
Indoor
|
Auto
|





