We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 930388 ballpoint pen Black 20 pc(s)
SKU
930388
£4.46
£3.72
In stock
0 available
SKU: 930388
EAN: 5021203943913
Retractable, Medium 1.0 mm Tip 0.7mm Line Black, Pack of 20Retractable, Medium 1.0 mm Tip 0.7mm Line Black, Pack of 20
Category: Black
| SKU | 930388 |
|---|---|
| EAN | 5021203943913 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Writing colours | Black |
| Tip width | 1 mm |
| Line width | 0.7 mm |
| Line size | Medium |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Tip width | 1 mm |
| Line width | 0.7 mm |
| Line size | Medium |
| Colour | |
|---|---|
| Writing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 20 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
5Star 930388 ballpoint pen Black 20 pc...
£4.46
£3.72
|
New
Q-CONNECT KF02457 ballpoint pen Black...
£5.24
£4.37
|
Hot Product
Q-CONNECT KF34042 ballpoint pen Black...
£3.72
£3.10
|
Recommended
Q-CONNECT KF34046 ballpoint pen Black...
£3.72
£3.10
|
Bestseller
Q-CONNECT KF00267 ballpoint pen Black...
£4.85
£4.04
|
Q-CONNECT Q-CONNECT BALLPOINT 0.7MM BL...
£4.92
£4.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
930388
|
KF02457
|
KF34042
|
KF34046
|
KF00267
|
KF15002
|
| Manufacturer |
5Star
|
Q-CONNECT
|
Q-CONNECT
|
Q-CONNECT
|
Q-CONNECT
|
Q-CONNECT
|





