We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 913004 note paper Square Yellow 100 sheets Self-adhesive
SKU
913004
£9.04
£7.53
In stock
0 available
SKU: 913004
EAN: 5018206024923
Sticky Notes Removable Concertina Pad Yellow (Pack of 12)Sticky Notes Removable Concertina Pad Yellow (Pack of 12)
- Yellow
- Concertina notes for speed and convenience
- Use with5 Star Office concertina note dispenser
- Fan-folded in a concertina format
- Size: 76x76mm
- Water based adhesive, leaves no residue
- 100 Sheets
- 70gsm
Categories: Z Notes, Repositional Notes
| SKU | 913004 |
|---|---|
| EAN | 5018206024923 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
5 Star Office repositionable notes are perfect for making a note, jotting down reminders and leaving messages.
| Features | |
|---|---|
| Self-adhesive | Yes |
| Product colour | Yellow |
| Form factor | Square |
| Media weight | 70 g/m² |
| Weight & dimensions | |
| Width | 76 mm |
| Depth | 76 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Number of sheets per pad | 100 sheets |
| Number of pads per pack | 12 |
| Technical details | |
| Product colour | Yellow |
| Form factor | Square |
You may also be interested in
| Product |
5Star 913004 note paper Square Yellow...
£9.04
£7.53
|
Q-CONNECT KF02161 note paper Rectangle...
£11.58
£9.65
|
|---|---|---|
| SKU |
913004
|
KF02161
|
| Manufacturer |
5Star
|
Q-CONNECT
|
| Product colour |
Yellow
|
Yellow
|
| Form factor |
Square
|
Rectangle
|
| Self-adhesive |
Y
|
Y
|

