We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 912971 note paper Square Assorted colours 100 sheets Self-adhesive
SKU
912971
£10.00
£8.33
In stock
0 available
SKU: 912971
EAN: 5018206151667
Re-Move Notes Repositionable Neon Pad of 100 Sheets 76x76mm Assorted (Pack of 12)Re-Move Notes Repositionable Neon Pad of 100 Sheets 76x76mm Assorted (Pack of 12)
- Neon colours for vibrant notes
- Assorted colours: Yellow, Pink, Green, Orange
- Size: 76x76mm
- Water based adhesive, leaves no residue
- 100 Sheets
- 70gsm
- Pack of 12
Categories: Colour Standard Sizes, Repositional Notes
| SKU | 912971 |
|---|---|
| EAN | 5018206151667 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
5 Star Office repositionable notes are perfect for making a note, jotting down reminders and leaving messages.
| Features | |
|---|---|
| Self-adhesive | Yes |
| Product colour | Assorted colours |
| Form factor | Square |
| Media weight | 70 g/m² |
| Weight & dimensions | |
| Width | 76 mm |
| Depth | 76 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Number of sheets per pad | 100 sheets |
| Number of pads per pack | 12 |
| Technical details | |
| Product colour | Assorted colours |
| Form factor | Square |
You may also be interested in
| Product |
5Star 912971 note paper Square Assorte...
£10.00
£8.33
|
5Star EXTRA STICKY NOTE 76X127 NEON PK6
£10.98
£9.15
|
|---|---|---|
| SKU |
912971
|
940576
|
| Manufacturer |
5Star
|
5Star
|
| Product colour |
Assorted colours
|
N/A
|
| Form factor |
Square
|
N/A
|
| Self-adhesive |
Y
|
N/A
|

