We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 909973 ballpoint pen Blue 10 pc(s)
SKU
909973
£3.94
£3.28
In stock
0 available
SKU: 909973
EAN: 5018206125095
Retractable, Medium, 1.0mm Tip, 0.4mm Line, Blue, Pack 10Retractable, Medium, 1.0mm Tip, 0.4mm Line, Blue, Pack 10
Category: Blue
| SKU | 909973 |
|---|---|
| EAN | 5018206125095 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Writing colours | Blue |
| Tip width | 1 mm |
| Line width | 0.4 mm |
| Line size | Medium |
| Product colour | Blue,Transparent |
| Technical details | |
| Tip width | 1 mm |
| Line width | 0.4 mm |
| Line size | Medium |
| Colour | |
|---|---|
| Writing colours | Blue |
| Product colour | Blue,Transparent |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Popular
5Star 909973 ballpoint pen Blue 10 pc(s)
£3.94
£3.28
|
Hot Product
Q-CONNECT KF34043 ballpoint pen Blue S...
£3.72
£3.10
|
Bestseller
Q-CONNECT KF00268 ballpoint pen Blue 1...
£4.85
£4.04
|
Recommended
BIC Cristal Original Blue Stick ballpo...
£4.36
£3.63
|
5Star BALL PEN MEDIUM 0.5MM LINE BLUE...
£4.60
£3.83
|
5Star 930384 ballpoint pen Blue 20 pc(s)
£4.63
£3.86
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
909973
|
KF34043
|
KF00268
|
516332
|
938017
|
930384
|
| Manufacturer |
5Star
|
Q-CONNECT
|
Q-CONNECT
|
BIC
|
5Star
|
5Star
|





