We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 908323 rollerball pen Stick pen Black 12 pc(s)
SKU
908323
£6.32
£5.27
In stock
0 available
SKU: 908323
EAN: 5018206133038
Grip Ball Pen 1.0mm Tip 0.5mm Line Black [Pack 12]Grip Ball Pen 1.0mm Tip 0.5mm Line Black [Pack 12]
Category: Black
| SKU | 908323 |
|---|---|
| EAN | 5018206133038 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Construction type | Stick pen |
| Writing colours | Black |
| Thickness | 1 mm |
| Stroke width | 0.5 mm |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Black, Transparent |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
| Technical details | |
|---|---|
| Thickness | 1 mm |
| Stroke width | 0.5 mm |
| Colour | |
| Writing colours | Black |
| Product colour | Black, Transparent |
| Material | |
| Housing material | Plastic |
You may also be interested in
| Product |
Popular
5Star 908323 rollerball pen Stick pen...
£6.32
£5.27
|
Bestseller
Q-CONNECT Q-CONNECT BALL POINT PEN BLK...
£7.07
£5.89
|
Hot Product
Q-CONNECT KF02457 ballpoint pen Black...
£5.24
£4.37
|
UNBRANDED MINI BALLPOINT PEN BLACK PK144
£8.98
£7.48
|
BIC 516353 ballpoint pen Black Stick b...
£8.42
£7.02
|
Recommended
5Star 918508 rollerball pen Clip-on re...
£5.81
£4.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
908323
|
0100001
|
KF02457
|
702001
|
516353
|
918508
|
| Manufacturer |
5Star
|
Q-CONNECT
|
Q-CONNECT
|
Unbranded
|
BIC
|
5Star
|





