We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 397956 gel pen Capped gel pen Black 12 pc(s)
SKU
397956
£8.47
£7.06
In stock
0 available
SKU: 397956
EAN: 5021203210022
Fibre Tip Pen Medium 0.7mm Tip 0.4mm Line Black [Pack 12]Fibre Tip Pen Medium 0.7mm Tip 0.4mm Line Black [Pack 12]
Category: Black
| SKU | 397956 |
|---|---|
| EAN | 5021203210022 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Line width | 0.4 mm |
| Writing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| Type | Capped gel pen |
| Tip width | 0.7 mm |
| Line size | Medium |
| Technical details | |
|---|---|
| Line width | 0.4 mm |
| Writing colours | Black |
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic |
| Type | Capped gel pen |
| Tip width | 0.7 mm |
| Line size | Medium |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
5Star 397956 gel pen Capped gel pen Bl...
£8.47
£7.06
|
Q-CONNECT KF25007 fineliner
£11.40
£9.50
|
|---|---|---|
| SKU |
397956
|
KF25007
|
| Manufacturer |
5Star
|
Q-CONNECT
|

