We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 333336 ballpoint pen Blue Fine 50 pc(s)
SKU
333336
£6.97
£5.81
In stock
0 available
SKU: 333336
EAN: 5018206070593
Yellow Barrel Fine 0.8mm Tip 0.3mm Line Blue, Pack 50Yellow Barrel Fine 0.8mm Tip 0.3mm Line Blue, Pack 50
Category: Blue
| SKU | 333336 |
|---|---|
| EAN | 5018206070593 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Point type | Fine |
| Writing colours | Blue |
| Tip width | 0.8 mm |
| Line width | 0.3 mm |
| Product colour | Blue,Yellow |
| Technical details | |
| Point type | Fine |
| Tip width | 0.8 mm |
| Line width | 0.3 mm |
| Colour | |
|---|---|
| Writing colours | Blue |
| Product colour | Blue,Yellow |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
5Star 333336 ballpoint pen Blue Fine 5...
£6.97
£5.81
|
Bestseller
Q-CONNECT 0100003 ballpoint pen Blue S...
£9.22
£7.68
|
BIC 516352 ballpoint pen Blue Stick ba...
£8.72
£7.27
|
Recommended
5Star 295195 rollerball pen Stick pen...
£8.42
£7.02
|
Popular
5Star 901791 ballpoint pen Blue Stick...
£8.21
£6.84
|
Hot Product
Q-CONNECT KF00376 ballpoint pen Blue 1...
£10.13
£8.44
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
333336
|
0100003
|
516352
|
295195
|
901791
|
KF00376
|
| Manufacturer |
5Star
|
Q-CONNECT
|
BIC
|
5Star
|
5Star
|
Q-CONNECT
|





