We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 296964 flip chart Freestanding 600 x 980 mm Metal Blue, Grey
SKU
296964
£145.38
£121.15
In stock
0 available
SKU: 296964
EAN: 5018206275882
5Star 296964, Freestanding, 600 x 980 mm, Portrait, Metal, Blue, Grey, 190 cm5Star 296964, Freestanding, 600 x 980 mm, Portrait, Metal, Blue, Grey, 190 cm
Categories: Flipchart Boards, Unspecified
| SKU | 296964 |
|---|---|
| EAN | 5018206275882 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
5Star 296964. Mounting type: Freestanding, Board size (W x D): 600 x 980 mm, Orientation: Portrait. Height (max): 190 cm
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Blue, Grey |
| Board size (W x D) | 600 x 980 mm |
| Pen tray included | Yes |
| Material | Metal |
| Orientation | Portrait |
| Castor wheels | No |
| Mounting type | Freestanding |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Height (max) | 190 cm |
| Board size (W x D) | 600 x 980 mm |
| Technical details | |
| Product colour | Blue, Grey |
| Pen tray included | Yes |
You may also be interested in
| Product |
5Star 296964 flip chart Freestanding 6...
£145.38
£121.15
|
Bi-Office BI-OFFICE DESIGN TRIPOD EASE...
£155.87
£129.89
|
Q-CONNECT KF04173 flip chart Freestand...
£135.47
£112.89
|
Durable 856939 flip chart Freestanding...
£123.20
£102.67
|
|---|---|---|---|---|
| SKU |
296964
|
EA4600046
|
KF04173
|
856939
|
| Manufacturer |
5Star
|
Bi-Office
|
Q-CONNECT
|
Durable
|



