We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 295950 stationery tape 66 m Polypropylene (PP) Transparent
SKU
295950
£9.76
£8.13
In stock
0 available
SKU: 295950
EAN: 5018206056474
Tape Roll Large Easy-tear Polypropylene Clear - 19mm x 66m - Pack of 8Tape Roll Large Easy-tear Polypropylene Clear - 19mm x 66m - Pack of 8
Category: 18/19mm
| SKU | 295950 |
|---|---|
| EAN | 5018206056474 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Material | Polypropylene (PP) |
| Length | 66 m |
| Product colour | Transparent |
| Width | 19 mm |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 19 mm |
| Technical details | |
| Width | 19 mm |
| Product colour | Transparent |
You may also be interested in
| Product |
5Star 295950 stationery tape 66 m Poly...
£9.76
£8.13
|
Scotch Removable Invisible Tape, 19 mm...
£8.17
£6.81
|
|---|---|---|
| SKU |
295950
|
8111933
|
| Manufacturer |
5Star
|
Scotch
|

