We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power PWR0002D power cable Black 5 m
SKU
PWR0002D
£11.39
£9.49
In stock
0 available
SKU: PWR0002D
EAN: 5055190141632
IEC (Kettle) Power Lead with UK PlugIEC (Kettle) Power Lead with UK Plug
Category: Power Cables
| SKU | PWR0002D |
|---|---|
| EAN | 5055190141632 |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Cable length | 5 m |
| Features | |
| Cable length | 5 m |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector 1 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 230 V |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 528 g |
You may also be interested in
| Product |
Popular
2-Power PWR0002D power cable Black 5 m
£11.39
£9.49
|
Recommended
Lenovo 42T5047 Black 1 m
£15.88
£13.23
|
Bestseller
Lenovo 42T5035 Black 1 m
£11.11
£9.26
|
Lenovo 42T5047 power cable Black 1 m
£15.88
£13.23
|
Hot Product
2-Power PWR0004E power cable Black C5...
£14.41
£12.01
|
New
StarTech.com Spare 5V DC UK Power Adap...
£9.86
£8.22
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR0002D
|
FRU42T5047
|
FRU42T5035
|
42T5047
|
PWR0004E
|
SVUSBPOWERUK
|
| Manufacturer |
2-Power
|
Lenovo
|
Lenovo
|
Lenovo
|
2-Power
|
StarTech.com
|



