We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
2-Power PWR0001A power cable Black 1.5 m C7 coupler
SKU
PWR0001A
£6.62
£5.52
In stock
0 available
SKU: PWR0001A
EAN: 5029519001617
1.5m, black1.5m, black
Category: Power Cables
| SKU | PWR0001A |
|---|---|
| EAN | 5029519001617 |
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
This a 2-Power's power cable.
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 | C7 coupler |
| Cable length | 1.5 m |
| Features | |
| Connector 1 | C7 coupler |
| Cable length | 1.5 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 230 V |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
2-Power PWR0001A power cable Black 1.5...
£6.62
£5.52
|
Bestseller
StarTech.com 2m (6ft) Computer Power C...
£5.52
£4.60
|
Hot Product
StarTech.com 6ft (1.8m) UK Computer Po...
£7.07
£5.89
|
Lenovo 42T5008 power cable Black 1 m
£5.50
£4.58
|
New
C2G 3m 16 AWG European Power Cord (IEC...
£6.20
£5.17
|
Popular
C2G 5m Power Cable Black CEE7/7 C13 co...
£7.56
£6.30
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR0001A
|
PXT101EUR
|
PXT101UK
|
42T5008
|
88544
|
88546
|
| Manufacturer |
2-Power
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
Lenovo
|
C2G
|
C2G
|





