We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Videotec WAS1V23L30M00 security camera accessory Water tank
SKU
WAS1V23L30M00
£1,571.14
£1,309.28
Out of stock
0 available
SKU: WAS1V23L30M00
EAN: 0700880445778
Tank 23l 6gal, IN 230VacTank 23l 6gal, IN 230Vac
Category: security camera accessories
| SKU | WAS1V23L30M00 |
|---|---|
| EAN | 0700880445778 |
| Manufacturer | Pelco |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Housing material | Polyethylene, Stainless steel |
| Maximum operating distance | 30 m |
| Brand compatibility | Videotec |
| Type | Water tank |
| Placement supported | Universal |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 230 V |
| Technical details | |
| Type | Water tank |
| Placement supported | Universal |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package weight | 13.1 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 13.1 kg |
You may also be interested in
| Product |
Axis 01538-001 security camera accesso...
£1,460.06
£1,216.72
|
Axis D2210-VE Camera detector
£1,813.94
£1,511.62
|
|---|---|---|
| SKU |
01538-001
|
02955-001
|
| Manufacturer |
Axis
|
Axis
|

