We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP4702 printer roller
SKU
MSP4702
£3.31
£2.76
In stock
0 available
SKU: MSP4702
EAN: 5704327902171
PAPER PICK-UP ROLLER HP Laserjet P1006, P1007, P1008, Pro P1102, M125, 126, 127, 128PAPER PICK-UP ROLLER HP Laserjet P1006, P1007, P1008, Pro P1102, M125, 126, 127, 128
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 months Warranty
Category: Printer Rollers
| SKU | MSP4702 |
|---|---|
| EAN | 5704327902171 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Print technology | Laser |
| Compatibility | HP/Compaq LaserJet P1006, P1007, P1008 |
| Product colour | Blue |
| Weight & dimensions | |
| Width | 400 mm |
| Height | 35 mm |
| Weight | 1.02 kg |
| Depth | 300 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 6 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 46 mm |
| Package depth | 29 mm |
| Package height | 21 mm |
| Print technology | |
| Print technology | Laser |
| Technical details | |
| Compatibility | HP/Compaq LaserJet P1006, P1007, P1008 |
| Product colour | Blue |
| Package weight | 6 g |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
CoreParts MSP4702 printer roller
£3.31
£2.76
|
Popular
HP RL1-1206-000CN printer roller Print...
£4.62
£3.85
|
CoreParts MSP0465 printer roller
£3.31
£2.76
|
Recommended
CoreParts MSP3689 printer roller
£3.31
£2.76
|
CoreParts MSP5011 printer roller
£3.31
£2.76
|
Bestseller
CoreParts MSP0419 printer roller
£3.31
£2.76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP4702
|
RL1-1206-000CN
|
MSP0465
|
MSP3689
|
MSP5011
|
MSP0419
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
HP
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|





