We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 841505-001-RFB internal solid state drive 800 GB 2.5" SAS
SKU
841505-001-RFB
£295.63
£246.36
In stock
0 available
SKU: 841505-001-RFB
EAN: 5706998573209
800GB, 2.5", SAS, 12 Gbit/s800GB, 2.5", SAS, 12 Gbit/s
Category: Solid State Drives
| SKU | 841505-001-RFB |
|---|---|
| EAN | 5706998573209 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 800 GB |
| Data transmission | |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| Features | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 800 GB |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| SSD form factor | 2.5" |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 800 GB |
| Data transfer rate | 12 Gbit/s |
| Design | |
| Component for | Server/workstation |
| SSD form factor | 2.5" |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| SSD form factor | 2.5" |