We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 787337-001-RFB internal solid state drive 800 GB 2.5" SAS
SKU
787337-001-RFB
£479.70
£399.75
In stock
0 available
SKU: 787337-001-RFB
EAN: 5706998864635
800GB, 2.5", SAS800GB, 2.5", SAS
Category: Solid State Drives
| SKU | 787337-001-RFB |
|---|---|
| EAN | 5706998864635 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Hard drive | |
|---|---|
| SSD capacity | 800 GB |
| Features | |
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 800 GB |
| SSD form factor | 2.5" |
| Performance | |
|---|---|
| Interface | SAS |
| Component for | Server/workstation |
| SSD capacity | 800 GB |
| Design | |
| Component for | Server/workstation |
| SSD form factor | 2.5" |
| Technical details | |
| Interface | SAS |
| SSD form factor | 2.5" |