We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP P28221-B21-RFB memory module 32 GB 1 x 32 GB DDR4
SKU
P28221-B21-RFB
£366.11
£305.09
In stock
0 available
SKU: P28221-B21-RFB
EAN: 5715328122888
32GB, DDR4, 2666MHz, 288-pin DIMM32GB, DDR4, 2666MHz, 288-pin DIMM
Category: Memory
| Internal memory type | DDR4 |
|---|---|
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Component for | PC/Server |
| SKU | P28221-B21-RFB |
| EAN | 5715328122888 |
| Manufacturer | HP |
| Availability | In Stock |
| Design | |
|---|---|
| Backlight | No |
| Memory | |
|---|---|
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |
| Features | |
| Backlight | No |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 32 GB |
| Internal memory | 32 GB |
| Component for | PC/Server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Internal memory type | DDR4 |