We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Fellowes 4025601 paper shredder accessory 10 pc(s) Lubricant sheets
SKU
4025601
£21.74
£18.12
In stock
0 available
SKU: 4025601
EAN: 0043859783939
Fellowes 4025601, 216 mm, 0.4 mm, 152 mm, 10 g, 10 pc(s)Fellowes 4025601, 216 mm, 0.4 mm, 152 mm, 10 g, 10 pc(s)
Categories: Unspecified, paper shredders accessories
| Type | Lubricant sheets |
|---|---|
| SKU | 4025601 |
| EAN | 0043859783939 |
| Manufacturer | Fellowes |
| Availability | In Stock |
Fellowes 4025601. Width: 216 mm, Depth: 0.4 mm, Height: 152 mm. Quantity per pack: 10 pc(s)
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Lubricant sheets |
| Material | Paper |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 216 mm |
| Weight | 10 g |
| Height | 152 mm |
| Depth | 0.4 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |