We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Edding 24 EcoLine marker 1 pc(s) Chisel tip Violet
SKU
4-24134
£13.82
£11.52
In stock
0 available
SKU: 4-24134
EAN: 4057305047816
Edding 24 EcoLine, 1 pc(s), Violet, Chisel tip, Violet, White, Tube, 2 mmEdding 24 EcoLine, 1 pc(s), Violet, Chisel tip, Violet, White, Tube, 2 mm
Category: Unspecified
| Writing colours | Violet |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| SKU | 4-24134 |
| EAN | 4057305047816 |
| Manufacturer | Edding |
| Availability | In Stock |
Edding 24 EcoLine. Quantity per pack: 1 pc(s), Writing colours: Violet, Tip type: Chisel tip. Width: 27 mm, Depth: 128 mm, Height: 17 mm
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | Germany |
| Stroke width (min) | 2 mm |
| Stroke width (max) | 5 mm |
| Housing shape | Tube |
| Tip type | Chisel tip |
| Writing colours | Violet |
| Product colour | Violet, White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 27 mm |
| Depth | 128 mm |
| Height | 17 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Country of origin | Germany |
| Tip type | Chisel tip |
| Writing colours | Violet |
| Colour | |
| Product colour | Violet, White |