We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSC2703K30-371M monitor spare part Display
SKU
MSC2703K30-371M
£257.32
£214.43
In stock
0 available
SKU: MSC2703K30-371M
EAN: 5715063410912
27" LCD UHD Matte, 3840x2160, Original Panel, 608.8x353.3x13.9mm 30pins Bottom Left Connector, w/o Brackets27" LCD UHD Matte, 3840x2160, Original Panel, 608.8x353.3x13.9mm 30pins Bottom Left Connector, w/o Brackets
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 6 months Warranty
Category: flat panel spare parts
| SKU | MSC2703K30-371M |
|---|---|
| EAN | 5715063410912 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | In Stock |
CoreParts support the right to repair movement and choses to offer original LCD’s in all of its alternative Laptop LCD panels. CoreParts Laptop LCD Panels are certified and manufactured by high-end, trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Type | Display |
| LED backlight | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Display type | LCD |
| Display surface | Matt |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 620 mm |
| Package weight | 600 g |
| Package depth | 390 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package height | 70 mm |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 620 mm |
| Package weight | 600 g |
| Package depth | 390 mm |
| Package height | 70 mm |