We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
5Star 296298 marker 12 pc(s) Red
SKU
296298
£6.28
£5.23
In stock
0 available
SKU: 296298
EAN: 8436038979117
Highlighters Chisel Tip 1-4mm Line Red, Pack 12Highlighters Chisel Tip 1-4mm Line Red, Pack 12
Category: Unspecified
| SKU | 296298 |
|---|---|
| EAN | 8436038979117 |
| Manufacturer | 5Star |
| Availability | In Stock |
- Highlighters
- Chisel tip with pocket clip on cap
- Water-based
- Line width: 1-4mm
- Colour Red
- Packed 12
- Chisel tip with pocket clip on cap
- Water-based
- Line width: 1-4mm
- Colour Red
- Packed 12
| Features | |
|---|---|
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
| Stroke width (min) | 1 mm |
| Stroke width (max) | 4 mm |
| Writing colours | Red |
| Product colour | Black, Red |
| Packaging data | |
| Package width | 40 mm |
| Package height | 161 mm |
| Package depth | 116 mm |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 40 mm |
| Package height | 161 mm |
| Package depth | 116 mm |
| Packaging content | |
|---|---|
| Quantity per pack | 12 pc(s) |
| Technical details | |
| Writing colours | Red |
| Colour | |
| Product colour | Black, Red |